Naročite se za svetovanje!

V 30 letih izkušenj smo se naučili, da lahko najboljše rezultate dosežemo takrat, ko smo v razvoj projekta vključeni od vsega začetka. To nam omogoča, da v največji meri ustrežemo željam naročnika, sledimo viziji arhitekta, ter obenem zadovoljimo najvišjim tehničnim in zakonskim merilom. Stopite v stik z nami in stali vam bomo ob strani do konca.

Naročite se za svetovanje!

V 30 letih izkušenj smo se naučili, da lahko najboljše rezultate dosežemo takrat, ko smo v razvoj projekta vključeni od vsega začetka. To nam omogoča, da v največji meri ustrežemo željam naročnika, sledimo viziji arhitekta, ter obenem zadovoljimo najvišjim tehničnim in zakonskim merilom. Stopite v stik z nami in stali vam bomo ob strani do konca.

Navodilo: V povpraševanju nam sporočite osnovne podatke projekta pri katerem bi želeli sodelovati....

Matjaž Mavsar

CEO

 

m.mavsar@arcadia-svetila.si

Simon Posar

DIREKTOR

030-609-606

s.posar@arcadia-svetila.si

Uroš Trauner

OBLIKOVANJE SVETLOBE

040-306-322

u.trauner@arcadia-svetila.si

Miha Vogrič

VODJA PROJEKTOV

030-701-030

m.vogric@arcadia-svetila.si

Ingrid Botica

OBLIKOVANJE SVETLOBE

059-097-610

i.botica@arcadia-svetila.si

Marko Jeretina

VODJA PROJEKTOV

070-701-391

m.jeretina@arcadia-svetila.si

Jure Likeb

VODJA PROJEKTOV

040-219-749

j.likeb@arcadia-svetila.si

Petra Suhadolc

NABAVA

041-312-286

p.suhadolc@arcadia-svetila.si

Karmen Kavčič

Računovodstvo

 

k.kavcic@arcadia-svetila.si

Tomaž Umek

Skladišče, servis

051-307-332

t.umek@arcadia-svetila.si

Bor Pungerčič

vodja marketinga

040-220-120

bor@arcadia-svetila.si